Eakate päevakeskus

Otsime eakate päevakeskusesse mälutreeningu juhendajat venekeelsetele eakatele, sooviavaldus saata  info@ptsk.ee
Rahvatantsuansambel Kunglamemmed ootab oma ridadesse uusi liikmeid, info telefonil 6610697.

Kontakt
Sõle 61a
Tallinn 10313
Info 611 7643

Avatud
E 9.00-17.00
T-R 9.00-16.00

Töötajad
Põhitegevuse juht Riina Peterson tel 611 7646, Riina.Peterson@ptsk.ee
Administraator    Silva Raidma   tel 611 7643, Silva.Raidma@ptsk.ee
Huvijuht               Ülle Mets tel 613 8885, Ulle.Mets@ptsk.ee

Juuksur E,T, K, N,R 10.00 -15.00 tel 611 7643

Filiaal
Madala 3
Tallinn
Info 661 0697

Avatud
E-R 9.00-16.00

Töötajad
Sotsiaaltöötaja      Ülle Einaste       tel 661 0697, Ylle.Einaste@ptsk.ee
Füsioterapeut        Natalja Kraft     tel 661 0698, Natalja.Kraft@ptsk.ee
Pesupesija              Erika Pille          tel 661 0697